KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10582179
nr 1058 2179
Etsning
signerad. 1979, 1/50, Betraktaren, motivet: 31x49
Kondition: vikskador,
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:54:58
22/9 22:43:33